Dzieci

Sercem Willi Karla są dzieci. Zapewniamy im moc atrakcji niezależnie od pory roku. Dzięki temu wakacje w Krynicy będą niezapomniane dla całej rodziny, a rodzice znajdą czas na zasłużony wypoczynek.

W okresie letnim ulubionym miejscem najmłodszych jest plac zabaw ze zjezdzalnią, trampoliną i hustawkami oraz piaskownica.

Atrakcją również dla „starszaków” i rodziców jest odkryty basen z temperaturą 29 st.  Dla jeszcze lepszej zabawy zapewniamy dmuchane zabawki, pływaczki i kółka. Zapraszamy również do strefy relaksu, gdzie po kąpieli można odpocząć na wygodnych leżakach.

Nie tylko latem, ale i zimą Wilka Karla cieszy się popularnością wśród rodzin, a to z uwagi na bliskość stoków narciarskich – z trasami dla najmłodszych I szkółkami narciarskimi– lodowiska oraz możliwości jazdy na sankach.

Niezależnie od pory roku i pogody, dzieciom zapewniamy niezapomniany czas z profesjonalną animatorką, biblioteczkę, świetlicę z mnóstwem zabawek i gier dla młodszych i starszych, oraz telewizor z Play Station.

Nasze pokoje gościnne są przygotowane na rodzinne wakacje.
Dostępny jest „pakiet dla malucha” w ramach którego przygotujemy w pokoju:
– łóżeczko turystyczne z kompletem pościeli,
– wanienkę do kąpieli
– ręcznik dziecięcy.

Wiemy, że dzieci są najbardziej wymagającymi krytykami kulinarnymi:) dlatego nasze posiłki przygotowujemy pod kątem najmłodszych, jednocześnie zawsze mając w bufecie coś na deser: obowiazkowo znajdzie się Nutella, dżemy domowej roboty, soki do herbaty i ciasto.

Do dyspozycji Gości w jadalni oddajemy:
– plastikowe sztućce i talerze
– krzesełko do karmienia
– śliniaki
– podkładki na stoły

Jesteśmy szczęśliwi, że udało nam się stworzyć miejsce, w którym rodzice i dzieci czują się jak w domu 🙂